Naše firma byla založena v roce 1995 jako fyzická osoba Jarmila Bílková-Depona. Do Srpna 1998 byla naše provozovna umístěna v ul. Tiskařská, v Praze 10-Malešicích, od září 1998 se naše deponie nacházela v ul. Neiderleho, v Praze 10-Malešicích. Tato provozovna je od října 2009 přestěhována. V červnu 2001 jsme otevřeli naši druhou provozovnu v ul. Gen. Šišky v Praze 4-Modřanech. I tato provozovna je uzavřena.

V lednu 2005 se firma Bohuslav Bílek – nákladní autodoprava a firma Jarmila Bílková – Depona sloučily ve firmu DE.PO.NA PRAHA, s.r.o.

Od října 2009 máme nově otevřenou provozovnu v ul. Pramenná, Praha 4 – Kunratice. Naše firma se zabývá nakládání s odpady tj. příjem odpadů na naší provozovnu, likvidace odpadů, autodoprava velkoobjemovými návěsyprodej písku, kameniva, štěrků, zahradní zeminy dále pak zajišťujeme prodej písku, kameniva, zahr. zeminy apod. Dále zajišťujeme autodopravu velkoobjemovými návěsy, sola vozy, kontejnerovou dopravu od 3m3 – 40 m3. Zajišťujeme také rozvoz materiálu /písku, kameniva apod./ na místo určení.

Máme spolehlivý tým pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni a rádi vám poradí  s čímkoli v oblasti odvozu a likvidace odpadu a to především díky svým dlouholetým zkušenostem.

  • likvidaci černých skládek
  • prodej a doprava písku nebo štěrku až na místo určení je jednou z našich hlavních pracovních činností.
  • dále  zajišťujeme autodopravu velkoobjemovými návěsy, rozvoz písku, kameniva, štěrku,odvoz odpadů, likvidace odpadů

Společnost DE.PO.NA Praha, s.r.o. je Vám k dispozici po celý rok.

Nejvytíženější a nejkomplexnější náplní naší práce je řešení otázek nakládání s odpadem.

Stálým zákazníkům nabízíme slevy ze standardního ceníku, vše je na domluvě obou stran.

Zajištění odvozu odpadu a následná recyklace odpadu pomocí mobilních zařízení patří  mezi naše služby. Snažíme se také o kvalitu životního prostředí, proto s odpadem nakládáme tak, aby nedošlo ke znečištění životního prostředí .

Přistavíme a následně odvezeme také kontejner na BIO odpad, což je vlastně vše z přírody – tráva,listí, větvě, aj.

Pokud potřebujete odvézt jakýkoliv odpad nebo máte zájem o koupi písku či štěrku, neváhejte a kontaktujte nás! K dispozici máte kontaktní formulář nebo nám zavolejte na uvedená telefonní čísla, která jsou v sekci KONTAKTY.

NOVĚ OTEVŘEN PNEUSERVIS ( NÁKLADNÍ – OSOBNÍ) NA STEJNÉ PROVOZOVNĚ.

WWW.PNEUSERVISDEPONAPRAHA.CZ

PROVOZOVNA

777 349 447

777 349 001

info@depona.cz

ulice Pramenná
148 00 Praha 4 - Kunratice

GPS: 49.9967667N 14.4802833E